Zvýrazňovač ŽLTÝ (2-5.mm)

Dostupnosť:
Na objednávku
Obj. čislo:
149.218
Cena za kus (s DPH) 2,76 2,30 € bez DPH

Popis produktu

POPIS PRODUKTU

Zvýrazňovač Stabilo Boss Original vám pomôže sprehľadniť množstvo poznámok z porady, či dlhý text zmluvy, ktorý je potrebné skontrolovať. Zvýrazňovače sa zídu aj študentom pri príprave do školy a nájdu svoje využitie tiež v domácnosti. Postačí, ak ich použijete na najhlavnejšie body a zvýraznené slová či vety si vďaka nim každý rýchlo všimne. Deti obľubujú zvýrazňovače Stabilo pre ich žiarivé farby. Potrebujete, aby sa na chvíľu zabavili? Postačí, ak im ich požičiate a budú si s nimi kresliť.
Zvýrazňovač Stabilo Boss Original je praktický pri každodennom používaní. Je preto vybavený vrchnákom, ktorý po zatvorení výborne drží na mieste. Náplň odoláva vyschnutiu až po celé štyri hodiny — ak náhodou zabudnete zvýrazňovač hneď zavrieť, nemusíte sá báť, že rýchlo vyschne. Pri správnom zaobchádzaní a pravidelnom zatváraní po dokončení práce vám zvýrazňovač Stabilo Boss Original bude spoľahlivo slúžiť dlhú dobu.
Zvýrazňovač Stabilo Boss Original je dostupný v žltej farbe aj iných odtieňoch, čo z neho robí voľbu č. 1 pri hľadaní vhodného pomocníka na prácu s textom. Môžete ho používať na všetky typy papiera — výkresy, bežný kancelársky aj faxový papier. Pri písaní si môžete zvoliť šírku čiary pomocou naklonenia hrotu. Šírka stopy je 2 – 5 mm. Poteší vás aj široký tvar tela, ktorý umožňuje pohodlné držanie.

- žltý zvýrazňovač Stabilo Boss Original
- reflexný atrament pre výbornú viditeľnosť na papieri
- možnosť používania na všetkých typoch papiera
- odolný voči vysychaniu po otvorení až 4 hodiny
- mäkký hrot
- atrament na vodnej báze
- šírka čiary: 2 – 5 mm
Späť na zoznam

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.