Čistič odstraňujúci maltu a cement 25l A-Clean 528+

Dostupnosť:
Na objednávku
Obj. čislo:
528/25
Cena za kus (s DPH) 171,67 143,06 € bez DPH

Popis produktu

Účinný čistiaci prostriedok pre odstránenie anorganického znečistenia, napr. usadenín malty a cementu. Prípravok je penivý.
A-Clean 528+ je účinný prostriedok pre odstránenie anorganického znečistenia vhodný obzvlášť pre odstránenie malty a cementu po stavebnom upratovaní a pre údržbu vozidiel a zariadení betonárok. Na odstránenie slabého povlaku cementu použite A-Clean 505. Inhibítory obsiahnuté v prípravku zaisťujú, že čistené kovy nie sú atakované kyslým charakterom prípravku. Povrchovo aktívne látky zvyšujú jeho účinnosť.
Doporučená koncentrácia: 2 –10% (1:10 –1:50).
Pri riedení pridávajte výrobok do studenej vody, nie vodu do prípravku, a to z dôvodu vylúčenia chemickej reakcie, pri ktorej sa uvoľňuje veľké množstvo tepla. Naneste roztok na čistený povrch, nechajte chvíľu pôsobiť(nenechajte zaschnúť), prípadne rozotrite kefou. Opláchnite veľkým množstvom vody. Pred zahájením umývania odporúčame vyskúšať na menšej ploche, ktoré riedenie bude pre dané znečistenie najvhodnejšie.
Bezpečnosť o ochrana pri práci:
Spôsobuje poleptanie. Dráždi dýchacie orgány. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc. Používajte vhodný ochranný odev, ochranné rukavice a ochranné okuliare alebo tvárový štít. V prípade úrazu alebo ak sa necítite dobre, okamžite vyhľadajte lekársku pomoc (ak je to možné, ukážte toto označenie). Zabráňte zamrznutiu prípravku. Skladujte pri teplote vyššej ako 5°C.
Chemické a technické informácie: Syntetické detergenty a zmes anorganických kyselín (kyselina fosforečná a kyselina chlorovodíková).
Vzhľad: do červena zafarbená kvapalina
pH: <2
Hustota: Nestanovená
Späť na zoznam

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.